kayıt ve artıyor!


GEZİ KİTAP KIRTASİYE-MURAT GEZİ Ilgın, Konya

Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kitap perakende ticareti (kitap, ansiklopedi, rehber vb. ile CD ve DVD ortamındaki kitaplar vb.) / KİTAP-KIRTASİYE BİLGİSAYAR-FOTOKOPİ-SPOR MALZEMELERİ TİCARETİ.


Ilgın Ticaret Odası
Hakkında
İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz? Ayrıntılar için tıklayın

İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz?

Eğer istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için lütfen info@rehberfx.com email adresinden bize ulaşın.

Adres Bilgileri
CAMİATİK MH. HÜKÜMET CD. NO:42 42600 ILGIN/KONYA
332 8814847   
gezikirtasiye@hotmail.com
Açıklama
GEZİ KİTAP KIRTASİYE-MURAT GEZİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan GEZİ KİTAP KIRTASİYE-MURAT GEZİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, GEZİ KİTAP KIRTASİYE-MURAT GEZİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

PAYLAŞ

YORUMLAR
comments powered by Disqus