kayıt ve artıyor!


YAPI KREDİ KÜLTÜR SANAT YAYINCILIK TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MERSİN KİTAP SATIŞ ŞUBESİ Mersin

Mersin Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma

/ 47.61.01 Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kitap perakende ticareti (kitap, ansiklopedi, rehber vb. ile CD ve DVD ortamındaki kitaplar vb.)


Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO)
MTSO
Hakkında
İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz? Ayrıntılar için tıklayın

İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz?

Eğer istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için lütfen info@rehberfx.com email adresinden bize ulaşın.

Adres Bilgileri
Camişerif Mh. KUVAİMİLLİYE CADDESİ NO:8 33060 AKDENİZ MERSİN
2324275   
Açıklama
YAPI KREDİ KÜLTÜR SANAT YAYINCILIK TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MERSİN KİTAP SATIŞ ŞUBESİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan YAPI KREDİ KÜLTÜR SANAT YAYINCILIK TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MERSİN KİTAP SATIŞ ŞUBESİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, YAPI KREDİ KÜLTÜR SANAT YAYINCILIK TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MERSİN KİTAP SATIŞ ŞUBESİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.
Harita (Harita bilgileri doğru olmayabilir!)

PAYLAŞ

YORUMLAR
comments powered by Disqus