kayıt ve artıyor!


SİNAN GÜLER-KARAELMAS YAYIMCILIK Trabzon

Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kitap perakende ticareti (kitap, ansiklopedi, rehber vb. ile CD ve DVD ortamındaki kitaplar vb.)

/ 47.61.01-Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kitap perakende ticareti (kitap, ansiklopedi, rehber vb. ile CD ve DVD ortamındaki kitaplar vb.),Belirli bir amal tahsis edilmiş mağazalarda müzik aletleri ve müzik portisyonu(nota kağıdı)perakende tica


Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası
Hakkında
İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz? Ayrıntılar için tıklayın

İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz?

Eğer istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için lütfen info@rehberfx.com email adresinden bize ulaşın.

Adres Bilgileri
İNCİVEZ MH. MİLLİ EGEMENLİK CD. DEMİRPARK AVM NO:130 / 13 MERKEZ/ZONGULDAK
257 87 80   
232 13 48
Açıklama
SİNAN GÜLER-KARAELMAS YAYIMCILIK telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan SİNAN GÜLER-KARAELMAS YAYIMCILIK numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, SİNAN GÜLER-KARAELMAS YAYIMCILIK bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.
Harita (Harita bilgileri doğru olmayabilir!)

PAYLAŞ

YORUMLAR
comments powered by Disqus